Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej

Ognisko "Chemik" - Puławy

III Liga Siatkówki - Seria A
sezon 2005/2006

| strona główna | galeria | spartakiada zakładowa | turnieje siatkówki | brydż | biegi | inne imprezy |
Liga
Historia
Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej w Lublinie

Po przegranej 0:3 w Puławach zawodnicy Chemika jechali do Białej z postanowieniem zrewanżowania się rywalowi tym bardziej, że wg. informacji z obozu rywala gospodarze mieli kłopoty ze skompletowaniem zespołu. Niestety przed wyjazdem okazało się, że i drużyna puławska nie mogła wystawić, z różnych przyczyn, optymalnego składu.

więcej

O ile w meczu u siebie Avia nie wykorzystała szansy przegrywając, mimo wyraźnej niedyspozycji Chemika, zero do trzech, to w rewanżu młodzi siatkarze ze Świdnika w pełni się zrehabilitowali, w czym puławianie zresztą zbytnio nie przeszkadzali.

więcej

Wydawało się, że w tym meczu żadnych niespodzianek być nie może, przecież grała drużyna zajmująca ostatnie miejsce w tabeli z wiceliderem. Rzeczywiście pierwszy set przebiegał pod dyktando gości, którzy wygrali spokojnie do siedemnastu.

więcej

To co nie udało się drużynie z Nałęczowa tydzień temu, w pełni zrealizowali siatkarze Cukrownika. Pomimo, że nie grali w najmocniejszym składzie, grali dobrze i zasłużenie wygrali. Właściwie to spotkanie można by nazwać puławskim pojedynkiem: Chemik Puławy kontra Konrad Stachula (choć Cukrownik to też z Puław), który w tym dniu był nie do zatrzymania, chociaż przy dosyć biernej postawie chemików.

więcej

Nie udał się rewanż drużynie z Nałęczowa, chociaż byli o krok od zwycięstwa. Zmęczeni rozegranym w środę zaległym meczem ze Stalą Kraśnik, zawodnicy Chemika Autokompleksu dostarczyli swoim kibicom wiele emocji ale in minus. Pierwszy set z Cisami wygrali do 22, ale widać było, że nie jest to ta drużyna, którą dotychczas oglądaliśmy na parkiecie.

więcej

W środę siódmego grudnia Chemik Autokompleks Puławy, w zaległym meczu z dziewiątej kolejki, pokonał Stal Kraśnik 3:0. Pierwszy set to wyrównana walka z obu stron, praktycznie do samego końca, chociaż od połowy seta Chemik wyraźnie kontrolował sytuację, grając poprawnie jednak jakby trochę ociężale.

więcej

Pierwszy mecz rundy rewanżowej okazał się prawdziwym rewanżem, albowiem zespół Chemik Autokompleks wyrównał straty z pierwszego meczu wygrywając z Klubem Sportowym "Zakład Karny" Biała Podlaska w takim samym stosunku w jakim przegrał mecz w pierwszej rundzie.

więcej

W sobotę zajmująca w tabeli drugie miejsce w tabeli drużyna Chemik Autokompleks podejmowała na swoim boisku lidera rozgrywek zespół AZS AWF Biała Podlaska, drużynę która do meczu w Puławach nie przegrała jeszcze żadnego spotkania. Puławscy siatkarze przystąpili do meczu z dużymi obawami ale i z nadzieją przerwania doskonałej passy akademików...

więcej

Mecz pomiędzy Avią II a Chemikiem Autokompleks można nazwać meczem błędów, ponieważ wygrała drużyna, która tych błędów popełniła nieco mniej. Młodzi siatkarze ze Świdnika nie wykorzystali szansy pokonania Chemika, którego zawodnicy byli w tym dniu wyjątkowo niedysponowani.

więcej

Zwycięstwo w meczu z młodym zespołem UKS "Tempo" Chełm było niejako z góry "zaklepane", pomimo to trener Tałaj do boju wystawił pierwszą szóstkę i o dziwo, mniej więcej do połowy pierwszego seta młodzież z Chełma stawiała zacięty opór a prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie.

więcej

Obiecująco wypadł debiut drużyny Chemik Autokompleks przed własną publicznością. W rozegranym w dniu 29 października meczu z drużyną ZKS Cukrownik II gospodarze odnieśli cenne zwycięstwo w stosunku 3:0.

więcej

Spotkanie z Cisami rozpoczęło się z ponad 20 minutowym opóźnieniem ze względu na przedłużenie się meczu kadetów. Sędziowie goniąc czas skrócili okres rozgrzewki. Niedokładna (krótka) rozgrzewka znalazła swoje odbicie w pierwszym secie przegranym 27:29. Punkt za punkt przez cały set, zabrakło jednak trochę szczęścia a po za tym słabo funkcjonował blok.

więcej

To co nie wyszło beniaminkowi w pierwszym meczu spełniło się w Kraśniku. Wygrana na wyjeździe 3:0 cieszy, tym bardziej, że została osiągnięta po dobrej grze całej drużyny.

więcej

Pomimo, że wynik na to nie wskazuje, wyprawę Chemika do Białej Podlaskiej należy zaliczyć do udanej. Beniaminek w konfrontacji z wicemistrzem III ligi z poprzedniego sezonu pokazał, że jest w stanie nawiązać walkę z najlepszymi, a mało brakowało aby doszło do sensacji.

więcej

Na skróty

Katalog główny: Ognisko Chemik, władze ogniska, kontakty, 40 lat, Sponsor, TKKF, linki, sekcja brydża sportowego, sekcja siatkówki, sekcja piłki nożnej, sekcja rowerowo-turystyczna, sekcja biegowa, OSPA
Imprezy biegowe: 2008, 2007, 2006, 2005
Brydż: 2008/2009, 2006/2007, 2005/2006, 2004/2005, 2003/2004, 2002/2003, 2001/2002, 2000/2001, 1999/2000
Turnieje siatkówki: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
Siatkówka ligowa: 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008, 2006/2007, 2005/2006, 2004/2005,
Spartakiada Zakładowa: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000
Inne imprezy: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000