piłka nożna XXIV Spartakiada Pracowników

W dniu 27.05.2002 roku na stadionie MOSIR-u odbyły się ostatnie mecze finałowe Turnieju Piłki Nożnej. Turniej był rozgrywany w ciągu 9 dni. Wystartowało w nim 12 drużyn (167 zawodników). Mecze eliminacyjne rozgrywane były w trzech grupach a mecze finałowe w czterech. Drużyna PROZAP-u w meczach eliminacyjnych nie rozegrała dwóch meczy i w związku z tym nie została sklasyfikowana.

Zwycięska drużyna Spółki REMZAP wystąpiła w składzie:
Józef Matras, Bogdan Krawczyk, Sławomir Kursa, Mirosław Gajewski, Józef Dudek, Sławomir Moniuszko, Zbigniew Capała, Jan Rejch, Jerzy Bożęcki, Adam Kamola, Dariusz Bodak, Stanisław Mróz, Tomasz Górecki, Zbigniew Grzelak.

Tytuł króla strzelców, tak jak w roku ubiegłym zdobył
Krzysztof Romanowski z Zakładu Kaprolaktamu.

PIAZAP - PM 1:0

Drużyna PH nie stawiła się na spotkania finałowe i zgodnie z regulaminem została sklasyfikowana na ostatnim miejscu w turnieju.

19.00PROZAP - BR0:3 (w.o.)

FootballAid - piłkarski wygaszacz ekranu (331kB)

techniczny turnieju piłki nożnej, wliczanego wyłącznie do punktacji drużynowej
XXIV Spartakiady Pracowników Zakładów Azotowych "Puławy" SA.
  1. Organizator - Ognisko TKKF "Chemik"
  2. Czas i miejsce - Mecze odbywać się będą w poniedziałki i wtorki w/g opracowanego terminarza na boiskach stadionu MOSiR przy ul. Bema. Terminarz gier przedstawiony zostanie po spotkaniu kapitanów drużyn.
  3. Uczestnictwo - W turnieju mogą brać udział reprezentacje wydziałów (zakładów, wyodrębnionych spółek) Zakładów Azotowych "Puławy" SA. Zgłoszenia przyjmuje Ognisko TKKF "Chemik" (tel. 68-92) do dnia 11 04 2002r.
  4. Sposób przeprowadzenia - W zależności od ilości zgłoszonych drużyn ustalony zostanie system rozgrywania turnieju. Mecze rozgrywane będą w/g przepisów PZPN. Czas trwania meczu: 2 x 20 minut plus 5 minut przerwy. W trakcie spotkania drużyna może wymienić maksymalnie 4 zawodników (w tym bramkarza) - bez zmian powrotnych. Drużyna składająca się z mniej niż 8 zawodników nie będzie dopuszczona do meczu. Obowiązuje obuwie: korkotrampki lub trampki. W spotkaniach finałowych w razie remisu (jeżeli eliminacje rozgrywane będą w dwóch grupach), zarządzona zostanie dogrywka 2 x 7 minut. Gdy i ta nie rozstrzygnie wykonywane będą rzuty karne.
  5. Punktacja - O kolejności miejsc w grupach decyduje: ilość punktów, różnica bramek. W przypadku jednakowej ilości punktów oraz różnicy bramek o miejscu decyduje wynik meczu bezpośredniego. Jeżeli w tym meczu był remis, to decyduje większa ilość zdobytych goli.
    • W meczach eliminacyjnych (grupowych) drużyna musi rozegrać co najmniej dwa mecze, żeby była zakwalifikowana do finałów ("A", "B", "C" lub "D"). W przypadku rozegrania tylko jednego meczu eliminacyjnego, drużyna zostanie zdyskwalifikowana (nie sklasyfikowana), a wynik rozegranego meczu zostanie anulowany.
    • W meczach finałowych (Finały: "A", "B", "C" i "D") drużyna musi rozegrać co najmniej jeden mecz bez walkoweru, aby była sklasyfikowana w tym finale. Jeżeli nie stawi się na żaden mecz finałowy, zostanie sklasyfikowana na ostatnich miejscach w turnieju (bez względu na to, do którego finału zakwalifikowała się po meczach eliminacyjnych).
  6. Sędziowanie - Sędziów do meczy wyznacza organizator.
  7. Nagrody - Za zajęcie miesc od I do III - drużyny otrzymają puchary oraz dyplomy.
  8. Postanowienia końcowe - Zebranie kapitanów drużyn odbędzie się w Ognisku TKKF "Chemik" dnia 11 04 2002r. o godz. 13.45. Obecność kapitanów drużyn obowiązkowa.
    Ewentualne odwołania powinny spływać do organizatora w terminie do 7 dni od daty komunikatu końcowego turnieju. Po upływie terminu nie będą rozpatrywane. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w trakcie meczy w szatniach i na obiekcie. Interpretacja niniejszego Regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.