Mistrzostwa ZA Puławy Chemik 2003

dniu 17 sierpnia w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym n/Wisłą rozegrane zostały Mistrzostwa Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. w siatkówce plażowej.
Po rozegraniu spotkań eliminacyjnych w meczu o trzecie miejsce drużyna Rafał i Tomasz Obarscy pokonała w stosunku 2:1 parę Henryk Wójtowicz - Grzegorz Furtak. Tytuł mistrzowski wywalczyła para Wojciech Białek - Krzysztof Rzeszut, pokonując w finale w stosunku 2:0 parę Jacek Sętowski - Tomasz Wydra.
Trzy pierwsze zespoły otrzymały upominki rzeczowe natomiast wszyscy finaliści pamiątkowe statuetki.

Regulamin

V-go Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej Mężczyzn o mistrzostwo Zakładów Azotowych "Puławy" SA
  1. Organizator: Zakłady Azotowe "Puławy" SA oraz Ognisko TKKF "Chemik"
  2. Czas i miejsce: Turniej odbędzie się w dniu 17.08.2003 r. w Ośrodku Wypoczynkowym w Wólce Profeckiej. Rozpoczęcie Turnieju o godz. 10.00. Zapisy przed rozpoczęciem zawodów.
  3. Uczestnictwo: W Turnieju mogą uczestniczyć pracownicy Zakładów, Spółek córek oraz członkowie ich rodzin. Zespół składa się z dwóch zawodników.
  4. Sposób przeprowadzenia zawodów: Mecze rozgrywane są systemem "brazylijskim" - podwójnych eliminacji. Drużyna odpada z Tunieju po dwóch kolejnych porażkach. Obowiązują przepisy PZPS.
  5. Sędziowanie: Komisję sędziowską na Turniej wyznacza Organizator.
  6. Nagrody: Pierwsze trzy drużyny w Turnieju otrzymają okolicznościowe puchary i upominki rzeczowe.