Elita-Chemik CUP

30 sierpnia 2003

Chemik 2003

dniu 30 sierpnia 2003 r w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym Z.A. "Puławy" S.A. rozegrany został ostatni turniej piłki siatkowej plażowej z cyklu rozgrywek "Elita-Chemik Cup" W turnieju wzięło udział 15 par. Wygrał zespół Jakub Patkiewicz - Filip Brodowski przed drużynami: Grzegorz Turbiasz - Mateusz Stonio i Michał Kawka - Maciej Kamola.

Ogółem w sześciu rozegranych turniejach wzięło udział 86 zawodników. Oprócz Puławian w turniejach udział wzięli zawodnicy m.in. z Warszawy, Lublina, Stalowej Woli, Garwolina, Żyrzyna, Kozienic, Chełma, Nałęczowa.

W klasyfikacji końcowej pucharu pierwsze miejsce zajął Artur Janczarek z Lublina - 136 pkt. wyprzedzając Zbigniewa Gębalę i Piotra Toczka z Puław - po 93 pkt. Kolejne miejsca zajęli (w pierwszej dwudziestce): Tomasz Krzyszczak (Lublin), Mateusz Komorek (Pulawy), Jakub Patkiewicz (Nisko), Michał Segit (Lublin), Łukasz Belowski (Puławy), Krzysztof Rzeszut (Puławy), Maciej Kamola (Puławy), Sławomir Strumnik (Puławy), Grzegorz Turbiasz (Żyrzyn), Mateusz Stonio (Żyrzyn), Marek Grzelczak (Kozienice), Artur Wieczerniak (Lublin), Filip Brodowski (Nisko), Dariusz Gębala (Puławy), Witold Strzelczyk Puławy), Maksymilian Chadała (Chełm), Adam Beczek (Kozienice).

Dwóch zawodników: Mateusz KomorekKrzysztof Rzeszut wystąpiło we wszystkich turniejach.

Wszystkie turnieje prowadził zespół organizacyjno-sędziowski sekcji piłki siatkowej Ogniska TKKF "Chemik": Krystyna Biel, Wojciech Biel, Andrzej Faszczewski i Henryk Wójtowicz.